دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Digital marketing::صفحه 1
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Digital marketing

تعداد مقالات یافته شده: 5
ردیف عنوان نوع
1 عناصر بازاریابی رسانه های اجتماعی راهبردی: یک چارچوب جامع
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 31
بازاریابی رسانه های اجتماعی یک عنصر جدایی ناپذیر کسب و کارهای قرن 21 ام است. با این حال ادبیات پیرامون بازاریابی اجتماعی تکه تکه باقی مانده است و بر مسائل مجزا مانند تاکتیک های ارتباطات موثر متمرکز شده است. پژوهش حاضر یک رویکرد کیفی نظریه سازی را برای توسعه یک چارچوب راهبردی به منظور تفصیل چهار بعد کلی بازاریابی رسانه های اجتماعی راهبردی بکار گرفته است. دامنه بازاریابی رسانه های اجتماعی طیفی از مدافعان تا کاشفان را دربر می گیرد، فرهنگ بازاریابی رسانه های اجتماعی شامل قطب های محافظه کاری و مدرنیسم است، ساختارهای بازاریابی رسانه های اجتماعی بین سلسله مراتب و شبکه ها قرار گرفته است و نظارت بازاریابی رسانه های اجتماعی از استبداد تا بی سامانی را شامل می شود. این پژوهش با ارائه درکی جامع و تعریف بازاریابی رسانه های اجتماعی راهبردی، چارچوبی یکپارچه را پیشنهاد می دهد که فراتر از نظریه های بازاریابی کنونی گسترش می یابد. علاوه بر این مدیران می توانند این چارچوب را در چهار بعد سازمان های خویش اعمال کنند به گونه ای که با ماموریت سازمانی و اهداف کلی آنان سازگار باشد.
کلمات کلیدی: بازاریابی رسانه های اجتماعی راهبردی | چارچوب جامع | رسانه های جدید | تعریف بازاریابی رسانه های اجتماعی | راهبرد رسانه های اجتماعی | بازاریابی دیجیتال
مقاله ترجمه شده
2 شناخت ادغام رسانه اجتماعی در الگوهای ارتباطات بازاریابی یکپارچه دیدگاه‌های مربوط به بازاریابان خدماتی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 23 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 47
هدف ـ در حال حاضر، هیچ الگویی برای بازاریابان خدماتی وجود ندارد تا بتوانند رسانه اجتماعی (SM) را در برنامه‌ریزی ارتباطات بازاریابی بگنجانند. اکثر الگوهای ارتباطات بازاریابی یکپارچه (IMC) پیش از توسعه‌ کاربرد گسترده‌ (دنیای) دیجیتال و رسانه اجتماعی برای جستجوی اطلاعات، فروش‌ها، و خدمات بوجود آمده بود. هدف از این مقاله، بررسی این مسئله برای بازاریابان خدمات خصوصا به صورت متفاوت از کالاهای باقیمت پایین که تند تندبه فروش میرسند(FMCG) ، بازاریابان صنعتی و دیرپای در چارچوب پیام های بازاریابی، برندسازی، رسانه و کانال‌ها است. بعلاوه، وقتی آنها کمتر به کانال‌های فروش برون‌سپاری شده وابسته باشند، از پتانسیل بیشتری در مقیاس با سایر صنایع برای ادغام رسانه اجتماعی و دیجیتالی به منظور ایجاد آگاهی، برندها و فروش‌ها برخوردار است.
طرح/ روش شناسی/ رویکرد ـ مصاحبه‌های کامل و دقیق با هشت مدیر ارشد اجراییِ بازاریابی خدمات به منظور تعیین تأثیر رسانه اجتماعی بر روی برنامه ریزی ارتباطات بازاریابی، اجرا و سنجش انجام شد.
یافته ها ـ یافته‌ها حاکی از آن است که مشخصه‌های منحصر به فرد رسانه اجتماعی (نظیر تعامل و خصوصی‌سازی، ادغام کانال‌های ارتباطی و توزیع، فوریت و جمع‌آوری اطلاعات) بر الگوهای سنتی ارتباطات بازاریابی اثر می‌گذارد. این تأثیرات در 12 اصلاحات مخصوصِ خدمات و رسانه اجتماعی در قیاس با الگوهای کلیِ IMC قدیمی نشان داده شده که زمینه‌های دسترسی، کانال خدمات، وفاداری دهان به دهان، پیام‌های حاصل شده‌ی مشتری، توجه و پیروی کردن و سنجش رفتاری را در بر می‌گیرند.
پیشنهادات کاربردی ـ ویژگی سریعا در رشدِ رسانه اجتماعی بر این امر اشاره دارد که بازاریاب‌های ارشد خدماتی لازم است تا به سهامداران سازمان راجع به مسائل اجرایی آموزش دهند که ممکن است مانعی برای ادغام مؤثر رسانه اجتماعی در ارتباطات بازاریابی باشد.
اصلیت/ ارزش ـ با بودجه‌های ارتباطات بازاریابی دیجیتالی که به 30% در برخی سازمان‌ها می‌رسد، شایسته است که الگوی تصمیم‌گیری ارتباطات بازاریابی را بکار ببریم که در ابتدا، رسانه اجتماعی را ادغام می‌کند و دوم، برای بازاریابان خدماتی مناسب است.
کلید واژه‌ها : اینترنت | تعامل | برندها | رسانه اجتماعی | بازاریابی خدمات | ارتباطات بازاریابی یکپارچه
مقاله ترجمه شده
3 بازاریابی خریدار موبایل: مسائل کلیدی، بینش کنونی و راه‌های تحقیقاتی آتی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 38
تقاطع بازاریابی و خریدار تلفن همراه، که با عنوان بازاریابی خریداران تلفن همراه شناخته‌شده ، این حوزه¬ی به سرعت در حال تحول است. تعریف رسمی بازاریابی خریداران تلفن همراه -برنامه¬ریزی و اجرای تمام فعالیت‌های بازاریابی مبتنی بر تلفن همراه، تحت تأثیر خریدار تلفن همراه و فراتر از مسیر خرید از جمله: محرک اولیه¬ی خرید ، خرید، مصرف، خرید مجدد و مراحل پیشنهادی است. با این حال، دانش بالایی در مورد بازاریابی خریداران تلفن همراه موجود نیست. فاصله¬ی اولین بحث در مورد بازاریابی خریداران تلفن همراه و ژرفای وسعت آن به هم ربط داده شده و سپس فرایندهای مدل که سیر خرید تلفن همراه را به چهار نهاد کلیدی، به عنوان مثال، خریداران، کارمند، سازمان و فناوری تلفن همراه ربط می‌دهد، ارائه شد. برای هر یک از این مطالب، چالش‌هایی که فرصت‌های تحقیقاتی آینده را ارائه می‌دهد شناسایی کردیم. © 2016 بنیاد آموزشی بازاریابی مستقیم، شرکت، کمپانی بازاریابی EDGE. همه حقوق محفوظ است.
کلمات کلیدی: بازاریابی موبایل | بازاریابی خریدار | فناوری | بازاریابی دیجیتالی | برخورد مصرف‌کننده
مقاله ترجمه شده
4 هرزنامه (اسپم) ها و ارتباطات بازاریابی
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 10
هدف از این تحقیق، بررسی این مسئله است که با در نظر گرفتن عقایدی که در بخش بازاریابی دیجیتال (صفر و یکی-کامپیوتری) و کاربران اینترنتی وجود دارد، چگونه اسپم در ارتباطات بازاریابی به یک معضل تبدیل شده است. مصاحبه های عمیقی با افراد صاحب تجربه در بازاریابی دیجیتالی (کامپیوتری) برنامه ریزی شده است تا فهم عمیق تری در ساختار پیچیده اسپم به دست آید. به علاوه، یک برآورد وب-بنیاد ( مبتنی بر وب) این مسئله را که کدام کاربران اینترنتی و چگونه با اسپم و حریم شخصی برخط (آن لاین) رفتار می کنند ، بررسی کرده است. نتایج این برآورد، سه بخش از کاربران را که هر کدام پروفایل (پرونده اطلاعات شخصی) ویژه ای در مورد نگرانی برای اطلاعات شخصی در معرض دید هنگام برخط بودن، اطلاعات به اشتراک گذاشته شده بر خط و واکنش ویژه مقابله با اسپم شدن (در یافت هرزنامه ها) دارند را آشکار می سازد (بوچان، پانی، جانسن و ریپز، 2006؛ اسمیت، میل برگ و برک، 1996). کلیدواژه ها: اسپم (هرزنامه)؛ نگرانی در مورد حریم شخصی؛ بازاریابی الکترونیک؛ ارتباطات بازاریابی.
مقاله ترجمه شده
5 چالش ها و راه حل های بازاریابی در عصر جدید
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 28
استفاده های اینترنتی برای جستجوهای دیجیتالی به طور مهم یکی از منبع های فواید رقابتی در بازاریابی B2B و B2C بوده اند.توجه زیادی روی بازاریابی دیجیتالی قرار گرفته است در حالی که توجه کمتری به شرکت هایی شده است که چالش واقعی برایروبه رو شدن با دیجیتالی شدن دارند.در این بررسی ،ما این چالش ها را بر پایه ی نتایج مطالعه ی خود بر روی 777 نمونه ی مناسب بازار اجرایی در کل جهان بررسی کردیم.نتایج نشان داد که پر کردن "خلع های هوشی" ،سازگاری با "طرح های سازمانی" و به کار بردن متراژهای قابل کاربری بزرگترین فرصت های رشد و توسعه برای تمام قسمت های شرکت هستند. کلمات کلیدی: بازاریابی آنلاین، داده های بزرگ، تحلیل ها، مشتری، استراتژی نرم، رسانه اجتماعی
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer