دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Digital medical image encryption::صفحه 1
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Digital medical image encryption

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 یک طرح کارآمد و قوی برای رمزنگاری تصویر، جهت استفاده در کاربردهای پزشکی
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 19 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 42
در این مقاله، ما یک طرح کاملا جدید و گزینشی را برای رمز گذاری تصاویر پیشنهاد میکنیم که مبتنی بر آشوب (هرج و مرج، آشفتگی) میباشد و برای استفاده در رمز گذاری تصاویر پزشکی مناسب است. روش پیشنهادی، متشکل از چند دور(نوبت) میباشد، که هر دور از دو فاز تشکیل شده است، که عبارتند از فازهای مخلوط کردن( بهم آمیختن) و فاز ماسک کردن(نقاب گذاری) . هر دو فاز ، مبتنی بر بلوکهای تصویر هستند و از نقشه های cat پر هرج و مرج برای امیختن و نقاب گذاری یک تصویر ورودی استفاده میکند. برای بهبود دادن سرعت، در عین حال که سطح بالای امنیتی طرح حفظ شود، در طرح پیشنهادی، و در فاز ماسک کردن، در هر دور؛ از ماتریس شبه تصادفی ، که دارای اندازه مشابه با تصویر ورودی میباشد ، استفاده میشود. بلوکهای این ماتریس شبه‌‌ تصادفی، در هر دور از فاز مخلوط کردن، بر طبق خروجیهای برخی از نقشه های آشفته(پر هرج و مرج)، جایگردانی میشوند. در طرح پیشنهادی، به منظور جلوگیری از حملات رمز شکنی مانند حملات افتراقی(تفاضلی) ؛ اختلاط ِبلوکهای تصویر بکار برده میشود. نتایج شبیه سازی، نشان دهنده عملکرد بالای طرح پیشنهادی میباشد و نیز نشان دهنده مقاومتِ خوب آن در برابر حملات رمز گشایی میباشد ، بنابراین مناسب بودن آن برای ارتباط تصویری امن در زمان واقعی ، تایید میشود.
کلید واژه ها: رمز گشایی(کشف رمز) | آشفتگی(هرج و مرج) | رمز گذاری دیجیتال تصویر پزشکی | رمز گذاری گزینشی | اعداد شبه تصادفی | نقشه cat
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer