دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Enclosure::صفحه 1
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Enclosure

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 عملکرد خنک سازی یک برج خنک کننده خشک مکش طبیعی تحت جریان باد مخالف و یک روش حصارسازی جهت ارتقای بازدهی خنک سازی
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 33
عملکرد خنک ¬سازی یک برج خنک کننده خشک مکش طبیعی در شرایط وجود باد مخالف کاهش می‌یابد. براساس یک برج خنک کننده خشک مکش طبیعی که در یک واحد 660 مگاواتی در چین در حال بهره برداری بود، روش محاسباتی دینامیک سیال با صحت آزمایی انتخاب گردید تا عملکرد خنک سازی در سرعت‌های مختلف باد بررسی شود. مکانیسم مقاومتی مبتنی بر نیروی لزجت مرتبه اول در شبیه سازی مقاومت جریان هوا برای رادیاتور بکار گرفته شد. نتایج عددی یافته‌های پیشین را تأیید می‌کند که زمانی که سرعت باد بیش از 4 متربرثانیه باشد، عملکرد خنک سازی برج خنک کننده خشک با افزایش سرعت باد تقلیل می‌یابد، اما کاهش عملکرد نسبتاً کم است. تهویه غیریکنواخت پیرامونی و گرداب‌های داخل برج بیشترین سهم را در کاهش عملکرد خنک سازی دارند زمانی که باد مخالف وجود دارد. برای ارتقای عملکرد کلی خنک کننده، یک روش حصارسازی با دهانه‌ای در ضلع رو به باد پیشنهاد شده است تا بدین صورت سطح فشار بیرونی آن ضلع و رادیاتورهای پشتی افزایش یابد. نتایج عددی نشان می‌دهند که چنین روش حصارسازی می‌تواند عملکرد خنک سازی را در تمامی سرعت‌های باد موردبررسی با افزایش 36 درصدی سرعت تهویه و کاهش تقریبی 7% دمای آب در حال گردش در سرعت 20 متربرثانیه ارتقا دهد.
کلیدواژه‌ها: NDDCT | CFD | خنک سازی خشک غیرمستقیم | باد مخالف | حصارسازی | ارتقای عملکرد
مقاله ترجمه شده
2 حقوق و مالکیت در کشورهای دریایی: مفاهیم انرژی تجدید پذیر دریایی برای جوامع بومی و محلی
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 25
تصویب کنوانسیون سازمان ملل متحد از حقوق دریاها در سال 1982 خوش بینی برای مردمان بومی و جوامع ساحلی به حاشیه رانده شده بود که آنها ممکن است (دوباره) کنترل را به دست آوردند ، و یا بهبود دسترسی به منابع دریایی ایجاد شده است. با این حال نگرانی نیز مطرح شد که باز دریاها به توسعه صنعتی ممکن است تهدیدی برای کاربران سنتی از دریا ایجاد کند. در بیست و پنج سال بعد محوطه بالقوه مناطق زیادی از نواحی ساحلی دریاها به توسعه انرژی های تجدید پذیر دریایی است . بحث در مورد حکومت دریایی ، دسترسی و کنترل بر منابع دریایی می باشد. مطالعات موردی در اسکاتلند، کانادا، نیوزیلند و استرالیا نشانگر تنش پویا بین: توسعه اقتصادی رشد آبی 'دستور کار مورد نیاز به ایجاد حقوق خصوصی در دریا. و عوامل اجتماعی-سیاسی که به دنبال رسیدگی به بی عدالتی تاریخی و افزایش دسترسی به منابع طبیعی توسط جوامع ساحلی بومی و به حاشیه رانده شده دارد . هنوز شواهد کمی از این تنش به اندازه کافی توسط چارچوب نهادی در حال ظهور برای مدیریت منابع دریایی مورد خطاب وجود دارد.
کلمات کلیدی: رشد آبی | برق تجدید پذیر نیروی دریایی | حکومت نیروی دریایی | برنامه ریزی نیروی دریایی | حقوق دریایی بومی
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer