دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Face recognition::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Face recognition

تعداد مقالات یافته شده: 6
ردیف عنوان نوع
1 Computation partitioning for mobile cloud computing in a big data environment
پارتیشن بندی محاسبات برای محاسبات ابری سیار در یک محیط داده های بزرگ-2017
The growth of mobile cloud computing (MCC) is challenged by the need to adapt to the resources and environment that are available to mobile clients while addressing the dynamic changes in network bandwidth. Big data can be handled via MCC. In this paper, we propose a model of computation partitioning for stateful data in the dynamic environment that will improve performance. First, we constructed a model of stateful data streaming and investigated the method of computation partitioning in a dynamic environment. We developed a definition of direction and calculation of the segmentation scheme, including single frame data flow, task scheduling and executing efficiency. We also defined the problem for a multi-frame data flow calculation segmentation decision that is optimized for dynamic conditions and provided an analysis. Second, we proposed a computation partitioning method for single frame data flow. We determined the data parameters of the application model, the computation partitioning scheme, and the task and work order data stream model. We followed the scheduling method to provide the optimal calculation for data frame execution time after computation partitioning and the best computation partitioning method. Third, we explored a calculation segmentation method for single frame data flow based on multi-frame data using multi-frame data optimization adjustment and prediction of future changes in network bandwidth. We were able to demonstrate that the calculation method for multi-frame data in a changing network bandwidth environment is more efficient than the calculation method with the limitation of calculations for single frame data. Finally, our research verified the effectiveness of single frame data in the application of the data stream and analyzed the performance of the method to optimize the adjustment of multi-frame data. We used a mobile cloud computing platform prototype system for face recognition to verify the effectiveness of the method.
Index Terms: Big data | computation partitioning | data stream | dynamic environment | mobile cloud computing | stateful
مقاله انگلیسی
2 بهره برداری از فن آوری اینترنت اشیاء برای بهبود بهداشت خانه های هوشمند از طریق شناسایی بیمار و تشخیص احساسات
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 15 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 43
در حال حاضر، تعداد رو به افزایش بیمارانی که در خانه تحت درمان هستند به طور عمده در کشورهایی مانند ژاپن، ایالات متحده آمریکا و اروپا است. همچنین، تعداد افراد مسن به طور چشمگیری در پانزده سال گذشته افزایش پیدا کرده و این افراد اغلب در خانه تحت درمان قرار می گیرند و گاهی اوقات وارد شرایط بحرانی می شوند که ممکن است مستلزم کمک باشد (برای مثال، تصادف یا افسرگی). پیشرفت در محاسبات فراگیر و اینترنت اشیا (IoT) تجهیزات کارآمد و ارزانی فراهم کرده که شامل ارتباطات بی سیم و دوربین ها، مانند تلفن های هوشمند و یا دستگاه های جاسازی شده مانند Raspberry Pi می باشد. محاسبات جاسازی شده به کارگیری خانه های بهداشت هوشمند (HSH) را امکان پذیر می کند که می تواند موجب بهبود درمان پزشکی در منزل شود. استفاده از دوربین و پردازش تصویر در اینترنت اشیا هنوز هم به طور کامل در ادبیات مورد بررسی قرار نگرفته، به ویژه در زمینه ی HSH. اگر چه استفاده از تصاویر به طور گسترده ای برای رسیدگی به مسائلی از قبیل ایمنی و نظارت در خانه مورد استفاده قرار گرفته، برای کمک به بیماران و / یا افراد مسن به عنوان بخشی از سیستم مراقبت در خانه کمتر به کار گرفته شده است. به نظر ما، این تصاویر می تواند به پرستاران یا مراقبان برای رسیدگی به بیماران نیازمند کمک به موقع کمک کرده و اجرای آن توسط فن آوری های اینترنت اشیا می تواند بسیار آسان و ارزان باشد. این مقاله به بررسی استفاده از تصاویر بیمار و تشخیص عاطفی برای کمک به بیماران و افراد مسن در زمینه مراقبت های بهداشتی در خانه می پردازد. همچنین ادبیات موجود را مورد بحث قرار داده و نشان می دهیم که بیشتر مطالعات انجام شده در این زمینه از تصاویر به منظور نظارت بر بیماران استفاده نمی کنند. علاوه بر این، مطالعات اندکی وجود دارند که حالت روحی بیمار را در نظر گرفته باشند که برای بازیابی آنها از بیماری بسیار مهم است. در نهایت، نمونه ی خود را طراحی می کنیم که بر اساس سیستم های عامل متعدد برای محاسبات بوده و نتایجی را ارائه می کنیم که نشان دهنده ی عملی بودن رویکرد ما هستند.
کلمات کلیدی: خانه های هوشمند | سلامت الکترونیک | اینترنت اشیاء | تشخیص چهره | تشخیص احساسات
مقاله ترجمه شده
3 تشخیص چهره بر اساس Kinect
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 34
در این مقاله، الگوریتم جدیدی ارائه می دهیم که از داده های کم کیفیت قرمز، سبز، آبی و عمق (RGB-D) حاصل از حسگر Kinect برای تشخیص چهره تحت شرایط چالش برانگیز استفاده می کند. این الگوریتم چندین مشخصه استخراج کرده و آنها را در سطح مشخصه تلفیق می کند. روش تلفیق مشخصۀ بهتر که اطلاعات اضافی را حذف کرده و فقط مشخصات مهم را برای حداکثر تفکیک کلاسی ممکن حفظ می کند، توسعه داده شده است. همچنین پایگاه دادۀ چهرۀ 3D جدیدی را که از حسگر Kinect به دست آمده و برای جامعۀ پژوهشی عرضه شده است، ارئه می کنیم. این پایگاه داده شامل بیش از 5000 تصویر چهره (RGB-D) از 52 نفر با ژست ها، حالات، شدت نور و پوشش های مختلف می باشد. بر اساس سه تغییر اول و فقط با استفاده از داده های نویزی عمق، الگوریتم پیشنهادی می تواند به نرخ تشخیص 72.5% برسد که به طور قابل توجهی بیشتر از 41.9% است که روش مبنای LDA به آن رسیده است. تحت تغییرات شدت نور، ژست و حالت و با ترکیب با اطلاعات الگو، نرخ تشخیص 91.3% به دست آمده است. این نتایج به امکان استفاده از حسگرهای 3D ارزان برای تشخیص چهرۀ بلادرنگ اشاره می کند.
کلمات کلیدی: تشخیص چهره | حسگر Kinect، تصاویر چهرۀ سه بعدی | مشخصۀ Gabor | LDA
مقاله ترجمه شده
4 شبکه‌های عصبی رو‌ به جلو تعمیم‌یافته با وزن‌های تصادفی برای تشخیص چهره
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 27
تشخیص چهره در رشته تشخیص الگو و بینایی کامپیوتر، همیشه یک موضوع داغ بوده‌است. در حالت کلی، در فرایند تشخیص، تصاویر یا ویژگی‌ها معمولا به بردارها تبدیل می‌شوند. این روش معمولا منجر به ایجاد اعوجاج در اطلاعات همبستگی عناصر در بردارسازی یک ماتریس تصویر می‌شود. این مقاله یک کلاس‌بندی کننده با نام شبکه عصبی دو بعدی با وزن‌های تصادفی (2D-NNRW) می‌شود که می‌تواند از داده ماتریسی بعنوان یک ورودی مستقیم استفاده کرده و از ساختار ماتریس تصویر محافظت کند. در حالت خاص، کلاس بندی‌ کننده پیشنهاد شده از بردارهای projection چپ و راست برای جایگزینی با وزن ورودی با ابعاد بالا در لایه مخفی به منظور حفظ اطلاعات همبستگی عناصر استفاده کرده، و ایده شبکه عصبی با وزن‌های تصادفی (NNRW) را به منظور یادگیری همه پارامترها اتخاذ می‌کند. آزمایشات انجام شده بر روی پایگاه داده‌های معروف حاکی از آن است که کلاس‌بندی کننده 2D-NNRW پیشنهاد شده می‌تواند خاصیت ساختاری تصویر صورت را مجسم کرده (در برداشته) و دارای کارایی خوبی برای تشخیص چهره می‌باشد.
کلمات کلیدی: تشخیص چهره | کلاس‌بندی‌کننده | شبکه عصبی با وزن‌های تصادفی | (NNRW) | داده ماتریسی
مقاله ترجمه شده
5 تحلیل تفکیک و اندازه گیری شباهت
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 35
اندازه گیری شباهت کسینوسی معمولا بعد از تحلیل تفکیک در تشخیص الگو اعمال می شود. این مقاله ابتدا تحلیل می کند که چرا شباهت کسینوسی به ایجاد اتصال بین شباهت کسینوسی مبتنی بر قانون تصمیم در چارچوب تحلیل تفکیک و قانون تصمیم بیزین برای مینیمم خطا ترجیه داده شده است. این مقاله سپس چالش های ذاتی شباهت کسینوسی را بررسی کرده و یک شباهت جدید را ارائه می دهد که بر این چالش ها فائق آید. مشارکت این مقاله در سه مرحله است. اول، کاربرد شباهت کسینوسی بعد از تحلیل تفکیک برای داشتن ریشه های نظری آن در قانون تصمیم بیزین کشف شده است. دوم، بعضی از مسائل ذاتی شباهت کسینوسی مثل ناکفایتی آن در اشاره به اندازه گیری های فاصله و زاویه ای بحث شده است. در نهایت، یک اندازه گیری شباهت جدید، که با ادغام قدرمطلق اندازه گیری زاویه و نورم lp (اندازه گیری فاصله) بر مسائل فوق غلبه می کند، برای فرایند تشخیص الگو پیشنهاد شده است. تأثیر اندازه گیری شباهت جدید معرفی شده در چارچوب تحلیل تفکیک با استفاده از یک مقیاس بزرگ بزرگ، مسئله ی چالش برانگیز بزرگ، با نام مسئله ی چالش بزرگ تشخیص چهره (FRGC) ارزیابی می شود. نتایج آزمایشی با استفاده از 36818 تصویر FRGC بر روی آزمایش FRGC بسیار چالش برانگیز، آزمایش 4 FRGC، نشان می دهند که انرازه گیری شباهت جدید فرایند تشخیص چهره را در مقایسه با دیگر اندازه گیری های محبوب، مانند اندازه گیری شباهت کسینوسی، ارتباط نرمال شده، و اندازه گیری فاصله ی اقلیدسی بهبود می بخشد.
کلمات کلیدی: قانون تصمیم بیزین | اندازه گیری شباهت کسینوسی | تحلیل تفکیک | تشخیص چهره | چالش بزرگ تشخیص چهره (FRGC) | اندازه گیری شباهت جدید | ارتباط نرمال شده | تشخیص الگو.
مقاله ترجمه شده
6 بازسازی سه بعدی و تشخیص چهره با استفاده از تحلیل مولفه مستقل مبتنی بر هسته و شبکه های عصبی
سال انتشار: 2011 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 34
الگوریتم های طبقه بندی و انتخاب ویژگی های غیر خطی مبتنی بر هسته جزء دستورالعمل های پژوهش های رایج جدید در یادگیری ماشینی می باشد. در این مقاله، برای بازسازی چهره سه بعدی انسان ها، طرح استریوی فتومتریک اصلاح شده ای را بر اساس روش تجزیه و تحلیل مولفه مستقل از هسته اصلاح شده پیشنهاد می نماییم. سپس، اطلاعات سه بعدی چهره ها را برای تشخیص چهره صورت بازیابی می نماییم. برای بازسازی، توالی صحیح بردار قائم را برای شکل دادن سطح به دست می آوریم و برای بازسازی اشیاء سه بعدی از روشی با قابلیت انتگرال گیری استفاده می نماییم. الگوریتم را بر روی چند تصویر واقعی گرفته شده از بانک اطلاعات صورت ییل B امتحان می کنیم و برای بازیابی مقادیر مشخصه از سه روش استفاده می کنیم. این روش ها، روش های مبتنی بر طراحی، مبتنی بر دایره و مبتنی بر ویژگی نامیده می شوند. سپس، برای دسته بندی از شبکه های عصبی سه لایة خود بازخورد مرتب شده توسط الگوریتم انتشار رو به عقب استفاده شده است. تمام نتایج تجربی با نتایج بدست آمده از بازسازی چهره انسانی موجود مقایسه شد و رویکرد های بازشناسی بر روی تصاویر یکسانی مورد امتحان قرار گرفتند. نتایج تجربی نشان می دهد که روش تحلیل مولفه مستقل از هسته اصلاح شده پیشنهادی در برنامه های بازسازی و تشخیص چهره موثر می باشد.
کلمات کلیدی: تجزیه و تحلیل مولفه مستقل | بازسازی سه بعدی چهره انسان | تشخیص سه بعدی چهره انسان | الگوریتم انتشار رو به عقب | شبکه های عصبی
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer