دانلود و نمایش مقالات مرتبط با KPMG::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - KPMG

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 فرضیهء بیمه: نمونه ای از حسابرسی مشتریان KPMG
سال انتشار: 2008 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 30 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 22
اگرچه بسیاری استدلال کرده اند که حسابرسی های مستقل بطور ضمنی مشتریان را با الگویی از بیمه ( "فرضیهء بیمه") تأمین می کنند، اما شواهد تجربی محدود شده ای برای حمایت از هستی و اهمیت این عملکرد وجود دارد. در آگوست سال 2005، پس از ماه ها مذاکرات و گفتگو های پرتنش، KPMG وارد توافقی مستعمره با وزارت دادگستری شد، که به حدس و گمان های فراوان و شایع قریب الوقوعی از کیفرخواست فدرال علیه شرکت حسابرسی و تصوری که شرکت از آن رنج می برد، همان سرنوشتی که آرتور اندرسن بدان دچار شد پایان داد. ما استدلال می کنیم که شرایط اطراف این توافقنامه، یک محیط طبیعی جهت ارائه آزمایش ارزش بیمه توسط حسابرسان را فراهم می نماید. نتایج نشان می دهند، با وجود آنکه مشتریان شرکت BIG 4 non-KPMG گزارشات غیرمعمول ناچیزی را دریافت نمودند، ولی مشتریان شرکت KPMG بطور قابل توجهی گزارشات غیرمعمول مثبتی را در طول روزهایی که در احاطهء خبرهایی از توافقنامه بودند را دریافت نمودند. ما نشان میدهیم که این گزارش غیرمعمول مثبت تفاوت مقطعی را بهمراه دارد، و برای مشتریان شرکت KPMG که در بحران مالی شدید و کسانی که در معرض خطر بیشتر دادخواهی قرار دارند بسیار چشمگیر بوده است.
مقاله ترجمه شده
2 ارائه مدلی جهت رتبه بندی شرکتهای بیمه بر مبنای آمادگی الکترونیکی این صنعت با استفاده از تلفیق تکنیک هایANPوDEMATEL
سال انتشار: 1393 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 8
دسترسى به شبکه جهانى اینترنت و گسترش ارتباطات الکترونیک بین افراد و سازمانهاى مختلف از طریق دنیاى مجازى، بسترى مناسب براى برقرارى مراودات تجارى واقتصادى فراهم کرده است و تجارت الکترونیک را میتوان از تبعات گسترش و نفوذ دانست . حضور رقابتی و جهانی در این عرصه زمانی میسر خواهد شد که مقدمات آن براساس مبانی مستحکم آمادگی الکترونیکی پایه ریزی شود. بنابراین ارزیابى آمادگى الکترونیکى چه در سطح ملى و چه در سطح سازمانى براى توسعه دولت الکترونیکى اینامکان را به تصمیم گیرندگان میدهد تا با شناخت نقاط ضعف و قوت، راهبرد مناسبى را براى بالا بردن قابلیت هاى فنى و سازمانى لازم براى توسعه دولت الکترونیک اتخاذنمایند [1]. این پژوهش عوامل موثر بر ایجاد آمادگی الکترونیکی برای ایجاد صنعت بیمه الکترونیک، به عنوان یکی از زیر ساختهای خدماتی و اساسی کشور را مورد بررسیقرار می دهد. در این پژوهش تلاش گردید تا با ارائه یک مدل ریاضی ضمن بررسی جایگاه فعلی آمادگی الکترونیکی سازمانهای مورد مطالعه، اقدام به رتبه بندی اینسازمانها شود. بدین منظور ابتدا به بررسی ادبیات موضوع در زمینه آمادگی الکترونیکی پرداخته و سپس با ارائه یک مدل مفهومی از شاخصهای آمادگی الکترونیکی، کهحاصل تلفیق مدلهای آمادگی الکترونیکی بوده و با تاکید بر مدلهای MIT, KPMG و PERM و با استفاده از تلفیق دو تکنیک ANP و Dematel اقدام به رتبه بندیسازمانهای مورد مطالعه گردیده است. بر اساس نتایج حاصله از این رتبه بندی می توان سه سازمان مورد بررسی را با هم -در زمینه آمادگی الکترونیکی- مقایسه نمود. یافته های این پژوهش می تواند به عنوان معیاری برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف فناوری اطلاعات، به منظور ایجاد آمادگی الکترونیک، برای مدیران سازمانیقرار گیرد [9]
کلیدواژه‌ها: شکاف دیجیتالی، بیمه الکترونیک، تجارت الکترونیک، تکنیک ANP، تکنیک DEMATEI
مقاله کنفرانسی فارسی
موضوعات
footer