دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Mobile marketing::صفحه 1
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Mobile marketing

تعداد مقالات یافته شده: 4
ردیف عنوان نوع
1 بازاریابی خریدار موبایل: مسائل کلیدی، بینش کنونی و راه‌های تحقیقاتی آتی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 38
تقاطع بازاریابی و خریدار تلفن همراه، که با عنوان بازاریابی خریداران تلفن همراه شناخته‌شده ، این حوزه¬ی به سرعت در حال تحول است. تعریف رسمی بازاریابی خریداران تلفن همراه -برنامه¬ریزی و اجرای تمام فعالیت‌های بازاریابی مبتنی بر تلفن همراه، تحت تأثیر خریدار تلفن همراه و فراتر از مسیر خرید از جمله: محرک اولیه¬ی خرید ، خرید، مصرف، خرید مجدد و مراحل پیشنهادی است. با این حال، دانش بالایی در مورد بازاریابی خریداران تلفن همراه موجود نیست. فاصله¬ی اولین بحث در مورد بازاریابی خریداران تلفن همراه و ژرفای وسعت آن به هم ربط داده شده و سپس فرایندهای مدل که سیر خرید تلفن همراه را به چهار نهاد کلیدی، به عنوان مثال، خریداران، کارمند، سازمان و فناوری تلفن همراه ربط می‌دهد، ارائه شد. برای هر یک از این مطالب، چالش‌هایی که فرصت‌های تحقیقاتی آینده را ارائه می‌دهد شناسایی کردیم. © 2016 بنیاد آموزشی بازاریابی مستقیم، شرکت، کمپانی بازاریابی EDGE. همه حقوق محفوظ است.
کلمات کلیدی: بازاریابی موبایل | بازاریابی خریدار | فناوری | بازاریابی دیجیتالی | برخورد مصرف‌کننده
مقاله ترجمه شده
2 اثر خرده‌فروشی تلفن همراه در تجارب خرید مصرف‌کنندگان: دیدگاهی پویا
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 28
فرهنگ خرده‌فروشی در حال ظهور با استفاده¬ی گسترده¬ی فناوری تلفن همراه، ارتباط بالا، فناوری محاسبات و تماس حاضر، مصرف‌کنندگان را قادر به تجربیات متفاوتی از خرید می¬کند. در واقع، فناوری‌های نوین تلفن همراه، ابزارهای جدید (نرم‌افزار) را ارائه می¬دهد که به مصرف‌کنندگان اجازه¬ی خرید توسط طریق تلفن همراه و وصول در خانه و یا در فروشگاه (طرح بوتیک و یا وصول نقاط)، علاوه بر خدمات مرسوم فروشگاه (خرید و وصول / مصرف در فروشگاه) را می‌دهد و آن‌ها را قادر به تفکیک زمان خرید از زمان مصرف مؤثر می¬کند. هدف از این مقاله درک میزان تأثیر فناوری تلفن همراه بر رفتار مصرف‌کننده، با تأکید بر محرک ایجاد انگیزه مصرف‌کنندگان به اتخاذ تجربه مصرف‌کننده از خرید تلفن همراه می¬باشد. برای رسیدن به این هدف، رویکرد کیفی 29 مصرف‌کننده در بازار ایتالیا که در آن هنوز هم خرید تلفن همراه در مراحل اولیه است، استفاده شد. این یافته‌ها میزانی از دانش فراهم می‌کند که مصرف‌کنندگان از کانال‌های الکترونیکی به سوی کانال‌های تلفن همراه بروند و از دیدگاه شناختی که در آن مطالعات محدود است، اثر این نوآوری‌های فناوری در تنظیمات خرده‌فروشی بررسی شد. سپس این امر برای محققان و پژوهشگران مورد بحث قرار گرفت، با درک خرده‌فروشی، نیاز به توسعه¬ی توانایی¬های خدمات تلفن همراه جدید، یکپارچه¬سازی و ترکیب تنظیمات فیزیکی خرده فروشی با احتمال و ویژگی‌های تلفن همراه است.
کلیدواژه‌ها: بازار تلفن همراه | خرده‌فروشی تلفن همراه | مدیریت فناوری | تجربه مصرف | رفتار مصرف‌کننده
مقاله ترجمه شده
3 افزایش اهمیت بازاریابی از طریق تلفن همراه در پرتو بهبود گوشی¬های تلفن همراه، مشکلات پیش رو در زمان اجرا، ارائه راه حل ها و موارد مورد انتظار
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 20
پیشرفت های صورت گرفته در زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، فرصت های بازاریابی زیادی را برای کمپانی ها فراهم می سازد. یکی از آخرین پیشرفت ها در فناوری که فعالیت های بازاریابی کمپانی ها را تحت تاثیر قرار داده مربوط به گوشی های تلفن همراه است که بعنوان کانالی در ابجاد ارتباطات بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرند. این وضعیت، در جریان تبلیغ و شناساندن کالاها، خدمات و ایده های نوین، اهمیت "بازاریابی به طریق تلفن همراه" را افزایش داده است که می تواند در زمان ایجاد و برقراری ارتباطات بازاریابی با مشتریان مورد نظر، با استفاده از گوشی های تلفن همراه و ارسال پیام های تبلیغاتی، نقش مهمی بر عهده داشته باشد. مطالعه حاضر، در ابتدا بصورت خلاصه وار بر بهبود و پیشرفت های صورت گرفته در فناوری برقراری ارتباطات از طریق تلفن همراه می پردازد. پس از ان، افزایش استفاده از تلفن همراه و اهمیت رو به رشد بازاریابی از طریق تلفن همراه به سبب بهبود ویژگی های ان همراه با مزایا و منافع مربوطه بررسی می شوند؛ همچنین با بحث و بررسی مسائل پیش رو در این موضوع، راه حل های پیشنهادی ارائه می شوند. در نهایت در بخش نتیجه گیری، موارد مورد انتظار آتی در بازاریابی با استفاده از تلفن همراه مطرح می شوند.
کلمات کلیدی: بازاریابی از طریق تلفن همراه | گوشی های تلفن همراه | فناوری
مقاله ترجمه شده
4 اگر شما عاشق چیزی هستید،اجازه دهید که آن همراه شما باشد:بازاریابی همراه و رسانه های اجتماعی همراه 4×4
سال انتشار: 2012 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 31
برنامه های کاربردی رسانه های اجتماعی-از جمله پروژه های مشترک،میکرو وبلاگ ها و وبلاگ ها،انجمن های محتوایی،شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی- به بخشی از مجموعه های ارتباطی استاندارد برای بسیاری از کمپانی ها تبدیل شده اند.امروزه با ایجاد دستگاه های همراه بسیار قدرتمند،برنامه های رسانه های اجتماعی همراه متعددی رفته اند و واردشوندگان جدیدی به طور مداوم ظاهر می شوند.هدف از این مقاله،توجه به سیر تکاملی و ارائه یک مقدمه ای بریا موضوع اصلی بازاریابی همراه و رسانه های اجتماعی همراه است.در این جا،ما تعریف می کنیم که رسانه اجتماعی چه چیزی هست و یا نیست و چه تفاوت هایی با دیگر انواع برنامه های بازاریابی همراه دارد.بنابراین مابحث می کنیم که شرکت های تجاری چگونه می توانند استفاده از رسانه های اجتماعی همراه راب رای تحقیقات بازاریابی،ارتباطات،تبلیغات/تخفیف های فروش و برنامه های وفاداری/توسعه رابطه را ایجاد نمایند.ما چهار توصیه برای استفاده از رسانه های اجتماعی همراه ارائه کردیم که به عنوان "Four I´s" (به اصطلاح چهار چشم)رسانه های اجتماعی همراه ذکر می شود.در نهایت ما توسط ارائه برخی نگرش ها در مورد تحولات آینده این نوع جدید و هیجان انگیز برنامه،نتیجه گیری می کنیم.
کلمات کلیدی:رسانه های اجتماعی | بازاریابی همراه | رسانه های اجتماعی همراه | مکان یابی جغرافیایی | گوشی های هوشمند | Foursquare | Facebook Places | Google Latitude | Gowalla | Groupon Now.
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer