دانلود و نمایش مقالات مرتبط با business excellence::صفحه 1
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - business excellence

تعداد مقالات یافته شده: 5
ردیف عنوان نوع
1 دستیابی به تعالی کسب و کار از طریق خودارزیابی برای تعالی شخصی و حرفه ایی
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 22 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 42
هدف از این مطالعه ، فراهم نمودن یک مدل مرجع تعالی فردی است که بطور همزمان توسعه شخصی و حرفه ایی را در زندگی شخصی و کاری تحت عنوانِ توسعه ی صلاحیت حرفه ایی در سیستمهای لجستیک ناب ادغام نماید . بمنظور حمایت از ارزیابی روانشناختی و پیشرفت مستمر و یادگیری مادام العمر کارگران خط تولید در صنعت ، تلاشهایی صورت گرفته که شامل انتقال بنیاد مدیریت کیفیت اروپا بمنظور توسعه ی تعالی کسب و کار در مدلِ و روش شناسی خودارزیابی برای تعالی شخصی است . بمنظور تایید مدل مرجع ، یک برنامه آزمایشی در 12 سازمان در اروپا اجرا و ارزیابی شد . نتایج نشان داد که بهبود مستمر کارگران خط تولید منجر به بهینه سازی تولید و تعالی شخصی شده است .
واژگان کلیدی : تعالی کسب و کار | تعالی فردی / شخصی | یادگیری مادام العمر | خودارزیابی | لجستیک ناب .
مقاله ترجمه شده
2 توسعه قابلیت روابط تولید کننده- مصرف کننده(نیمه حرفه ای ) ( prosumer ) برای کارایی کسب و کار
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 12
در یک محیط همیشه در حال تغییر ،باید شرکتها برای تعالی کسب و کار تلاش کنند.عملکرد شرکتها توسط اعطای منابع شرکت و اثر بخشی سازمان در تبدیل این منابع به قابلیتها مشخص می شود. در استدلال مقاله حاضر به تشریح گرایش مصرف کنندگانی که راه جدیدی برای توسعه CRM ( مدیریت روابط مشتری ) مانند مدل مدیریت روابط تولید کننده-مصرف کننده (PoRM ) ارائه میدهد. تولید کننده-مصرف کننده ها یا prosumer ها مصرف کننده های خلاق و جدیدی هستند که در فعالیتهای شرکتها شرکت می کنندو با همکاری یکدیگر ایجاد ارزش می نمایند. نوآوری بالقوه آنها باید پرورش یافته و با فرایند ها و ابزارهای مناسب فعال گردد.پنج خوشه از الگوهای مفهومی برای PoRM را پیشنهاد می کند.با این هدف نهایی که آنها را در کنارسایر منابع سرمایه فکری درقابلیت PoRM به مزیت رقابتی تبدیل می کنیم. کلمات کلیدی: CRM، PoRM، قابلیت، عملکرد کسب و کار، تعامل خلاق، prosumer پیشرو، CRM اجتماعی، سرمایه های فکری، الگوهای مفهومی.
مقاله ترجمه شده
3 چارچوب برتری سازمانی
سال انتشار: 2013 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 16
هدف – هدف این مقاله توصیف توسعه چارچوب برتر سازمانی می باشد ،که اصول وشیوه های چارچوب برجسته مدیریت را که دراسترالیا، اروپا، ایالات متحده آمریکا وکانادا انجام میشود را محکم می کند . تا به امروز ، برای داشتن یک دستورالعمل اجرایی برای مشاوران صنایع و مشاغل با کیفیت ، این امر به منظور پرکردن جای خالی ها در نظر گرفته شده است . طراحی / روششناسی / رویکرد – این مقاله اصول وشیوه های برتر چارچوب را محکم می کند و منجر به کار با تیم مدیریت مشاوران وحرفه های با کیفیت شده که آن به بدنه علم و دانش موجود افزوده میشود (BOK)،دستورالعمل های اجرایی را در زمینه هنر ارائه میدهد، منابع اضافی و مرجع هایی را فراهم می آورد. یافته ها – داده های ذهنی و عینی جمع آوری شده در زمینه موضوع مورد مطالعه، پاسخ های مشاوره مدیریت وحرفه های با کیفیت را در زمینه ارزش بالقوه شاغلان وسازمان ها،جمع آوری می کند . اصالت / ارزش – این تحقیق ترکیبی از محتوای چارچوب های برتر میباشد ودستورالعملهای اجرایی را برای مدیریت گروه مشاوره و شاغلان با کیفیت فراهم می آورد. ارزش چارچوب برتر سازمانی، ارائه مزایایی مشابه دیگر طرحهای ارائه شده می باشد که زمانی که شاغلان از چارچوب استفاده می کنند وسازمان آن را اجرا می کند و برای طرح های برتر ملی و بین المللی بکار می گیرد ، ارزش آن درک میشود . کلمات کلیدی: مدیریت کیفیت،طرح های کیفیت،کسب وکار/ تجارت برتر، سیستم های مدیریت کیفیت، رویکرد سیستم، تفکرسیستم، ابزار و تکنیک های کیفیت،اجرای سیستم مدیریت کیفیت
مقاله ترجمه شده
4 نقش تعدیل کننده‌ی رهبری در رابطه‌ی بین کنترل مدیریت و برتری کسب و کار
سال انتشار: 2012 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 22 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 36
این پژوهش به نقش تعدیل کننده‌ی رهبری در رابطه‌ی بین کنترل مدیریت به عنوان بخشی از مدیریت کیفیت کلی (TQM) و برتری کسب و کار از نظر تغییرات هدفمند می‌پردازد. داده‌ها از طریق نظرسنجی جمع آوری شده است و پرسشنامه‌ها توسط مدیرانی پر شده است که در 44 موقعیت در بخش خدمات اصلاحی آژانس موسسات اصلاحی (DJI) در هلند کار می‌کرده‌اند. در مجموع 618 پاسخ (83%) بدست آمدند. فرضیه ی ما از یک مدل مفهومی بدست آمده است و با استفاده از پارامتر پیرسون به عنوان شاخص اندازه‌ی اثر بررسی شده است. نتایج نشان می‌دهند که رابطه‌ی قوی بین ابعاد کنترل مدیریت و سبک رهبری فعال وجود دارد و از سوی دیگر رابطه‌ای بین ابعاد کننرل مدیریت و برتری کسب و کار از جنبه‌ی تغییر هدف دیده می‌شود. همچنین نتایج نشان می دهند که رهبری تحول گرا موثرترین عامل در رابطه‌ی بین ساختار کنترل مدیریت و تغییرات هدفمند هستند. همچنین این نتیجه بدست آمده است که سازمان‌ها توسط سیستم کنترل مدیریتی تقویت می‌شوند که در ترکیب با رویکرد ارتباط مدیریت فشرده در رهبری تحول آمیز به کار گرفته می‌شود. این یافته‌ها، پیامدهای مهمی برای پژوهش بیشتر در زمینه‌ی مداخلات کنترل مدیریت به عنوان بخشی از TQM دارند.
کلمات کلیدی: مدیریت عملکرد | کنترل مدیریت | رهبری | تغییرات هدفمند
مقاله ترجمه شده
5 مدل تعالی کسب و کار بنیاد اروپایی مدیریت کیفیت یک مرور ترکیبی و دستور کار پژوهشی
سال انتشار: 2010 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 19 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 27
هدف- هدف این مقاله، بررسی ماهیت موضوعات و متدولوژی های پژوهشی مورد استفاده در مطالعات مدل تعال کسب و کار بنیاد اروپایی مدیریت کیفیت (EFQM) و نیز پیشنهاد دستور کار پژوهشی آینده است.
طراحی/ متدولوژی/ روش- از یک متدولوژی مرور ادبیات ترکیبی برای بررسی تنوع مطالعات انجام شده در ارتباط با مدل EFQM استفاده شد.
یافته ها- نتایج این مرور نشان می دهد که اکثر مقالات بر روی موضوعات پژوهشی بسیار محدود (مثل اندازه گیری عملکرد) با متدولوژی های محدود (مثل مطالعه موردی) تمرکز کرده اند.
محدودیت ها/ نتایج پژوهش- این مقاله به پژوهشگران و متخصصان امکان می دهد تا مسیرهای نادیده گرفته شده مطالعات فعلی و نحوه بهبود این مسیرها را شناسایی کنند. این مقاله ایده هایی را به منظور تشویق پژوهشگران برای به کارگیری روش های متدولوژیکی متنوع و مختلف ارائه می کند. این مقاله برای بهبود کیفیت و حجم مطالعات مدل EFQM مفید خواهد بود.
اصالت/ ارزش- این مقاله، وضعیت فعلی مطالعات مدل EFQM را از لحاظ موضوع پژوهشی و مسائل متدولوژیکی شناسایی می کند.
واژگان کلیدی: بنیاد اروپایی مدیریت کیفیت | مدل تعالی کسب و کار | جوایز کیفیت | خودارزیابی
نوع مقاله: مقاله پژوهشی
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer