دانلود و نمایش مقالات مرتبط با reimbursement::صفحه 1
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - reimbursement

تعداد مقالات یافته شده: 4
ردیف عنوان نوع
1 جنبه های حسابداری اجتماعی در سطوح پیش دانشگاهی بازپرداخت به دانش آموزان
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 17
رویکردهای ویژه حسابداری در حسابداری پیش دانشگاهی کاهش پیدا کرده اند از جمله بخش حساب شده برای بازپرداخت هزینه های سفر و سایر مزایا به دانش آموزان. هدف این مقاله مشخص کردن تصویری از جنبه های اجتماعی تحصیلات در آموزش عمومی پیش دانشگاه است که توسط بازپرداخت به ذینفعان آموزش، نحوه انعکاس آنها در حسابداری از طریق طبقه بندی بودجه و اعلام به کاربران از طریق رسانه های عمومی ارائه می شوند. به طور خاص، رویکرد ما به کمک هزینه تحصیلی اشاره دارد که توسط اداره عمومی برای پشتیبانی از یادگیری، بورسیه حرفه ای و همچنین برنامه های مختلف پشتیبانی برای دانش آموزانی فراهم می شود که از خانواده هایی با مشکلات مادی می آیند و حامی مالی آنها دولت از طریق هیئت رسیدگی مدرسه است.
کلیدواژگان: حسابداری اجتماعی | آموزش پیش دانشگاهی | مزایای اجتماعی | بورسیه | دانش آموزان | بازپرداخت.
مقاله ترجمه شده
2 Business Intelligence, Data Mining, and Future Trends
هوش تجاری، داده کاوی، و روند آینده-2015
This series has endeavored to direct the thinking and mind-set of radiologists to embrace the ACR’s Imaging 3.0strategic initiative through the concept of the imaging value chain. This vision was in response to the complex and uncertain changes afoot in health care policy, delivery, and reimbursement. A fundamental tenet of health care reform is the move from a transactional fee-for-service model to one that is value driven and focused on patient outcomes—the “volumeto-value” paradigm. In response, the health care profession has yet to fully understand, grasp, and reengineer its workflow, but Imaging 3.0 serves as a roadmap for radiologists to gear their businesses toward delivering better value.
مقاله انگلیسی
3 سرمایه گذاری درمان جایگزین کلیه در آسیای جنوب شرقی: افزایش مشارکت های اختصاصی جمعی در سنگاپور ، مالزی، تایلند و اندونزی
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 21
اقتصادهای در حال توسعه به طور معمول به دلیل نیازهای مالی و فقدان دیگر منابع همواره برای توسعه و تخصیص درمان جایگزین کلیه در تنگنا قرار دارند. متأسفانه در اکثر کشورای آسیای هیچگونه سیاست جبرانی ملی مبنی بر حمایت RRT اتخاذ نگردیده به همین دلیل کشورهای آسیای جنوب شرقی مانند سنگاپور، مالزی، تایلند و اندونزی با اتخاذ تدابیری نو سعی در تشویق مشارکت های خصوصی به منظور افزایش میزان درمان جایگزین کلیه (RRT) در کشورهای مذکور دارند. سازمانهای خصوصی شامل هر دو افراد سودجو و بشر دوست هستند. رشد اخیر در حمایت از بیماران نیازمند درمان جایگزین کلیه، به واسطه سرمایه گذاری شهروندان معمولی، شرکت های سهامی ، گروه های مذهبی همچنین دریافت رایانه درستی ممکن شده است. بنیان های کلیه در این کشورها نقش اساسی در مشارکت های اختصاصی جمعی دارند. بسیاری از سازمانهای خصوصی حمایتگر RRT با ارائه مساعدتهای مالی علاوه بر امور درمانی مانند همودیالیز (HD) بیماران را پشتیبانی می کنند. مشارکت های اختصاصی جمعی در سرمایه گذاری بر روی درمان جایگزین کلیه (RRT) با سازمانهای مطلوب و دریافت حمایت های دولتی متحمل گذر زمان طولانی است. مجله آمریکایی بیماری های کلیوی توسط بنیاد ملی کلیه.
کلمات راهنما: نارسایی پیشرفته و انتهای کلیه (ESRD) | درمان جایگزین کلیه (RRT) | بودجه مراقبت های پزشکی | تفاوت مراقبت های بهداشتی | مشوق های اقتصادی | مشارکت های اختصاص جمعی | بهداشت عمومی | سازمانهای غیر دولتی | سازمانهای موسسات خیریه پزشکی | آسیای جنوب شرقی | سنگاپور | مالزی | تایلند | اندونزی
مقاله ترجمه شده
4 سرپرستی باروری مرزی برای فرار از قانون: یک بررسی کیفی در تجارب و دیدگاه های اخلاقی زنان فرانسه که برای درمان با اسپرم اعطایی به بلژیک سفر می کنند
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 26
یکی از پیامد های تنوع قانونی در اروپا این است که محدودیت های قانونی در درمان می تواند با رفتن به خارج از کشور نقض شود. بسیاری از زوج ها لزبین فرانسوی و زنان مجرد از مرز بلژیک عبور می کنند، چرا که آنها به درمان با اسپرم اهدایی در خانه دسترسی ندارند. این اولین بررسی پژوهشی در تجربیات و دیدگاه های اخلاقی این زن ها است. بین جون 2012 و می 2013، 11 زوج لزبین و 2 زن مجرد در بخش پزشکی باروری در بیمارستان دانشگاه گنت انتخاب شدند. داده ها از مصاحبه های نیمه ساخت یافته با استفاده از تجزیه و تحلیل موضوعی استقرایی، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند. نتایج نشان داد که این زنان با چندین چالش اضافی در روند دشوار درمان مرزی روبرو هستند. قبل از اینکه آن ها بتوانند درمان را شروع کنند، آن ها فقط می توانند از اینترنت یا از داستان های دوستان که برای درمان با اسپرم اهدایی به خارج از کشور رفته اند، اطلاعات بدست آورند. در طول درمان، آنها نیاز به پیدا کردن درمانگاه های محلی و یا پزشکان برای نظارت بر چرخه خود دارند. برخی از زنان موفق به بازی با سیستم فرانسه برای اطمینان از بازپرداخت جزئی برای درمان خود، هنگامی که موفق به پیدا کردن یک پزشک که مایل به تجویز داروها و انجام تست است، می شوند. بسیاری از زنان با مشکلات توجیه غیبت خود از کار مواجه بودند. به طور کلی این زنان احساس می کردند که مورد تبعیض قرار می گیرند و از حقوق شان به دلیل آنچه که هستند، محافظت نمی شود. در این راستا، به دلیل عدم به رسمیت شناختن قانونی شریک نامربوط ژنتیکی در کشور خودشان، مقابله با آن برای زوج های همجنسگرا بسیار سخت بود. این زنان مجبورند بسیاری از استراتژی های مختلف را برای مقابله با مشکلاتی که آنها در طول مراقبت باروری مرزی با آن روبرو هستند، توسعه دهند. میتوان نتیجه گرفت که بسیار مهم است آنها یک پزشک مایل به حمایت از آنها در "پروژه نوزاد" شان پیدا کنند.
کلمات کلیدی: بلژیک | فرانسه | لزبین | مادران تنها | گردشگری باروری | اهداء اسپرم
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer