دانلود و نمایش مقالات مرتبط با titania::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - titania

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 خواص هندسی، الکترونی، و نوری ازکاتیون با جایگزینی تک و چند تایی نانولوله تیتانیوم دی اکسید
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 17 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 21
خواص ساختاری، پایداری، الکترونیکی و نوری از فلز جایگزینی تک و چند تایی کالبد نانولوله ، به عبارت دیگر با توضیح دادن پتانسیل های دیگر برای کاربردهای کاتالیتیکی نوری، ارزیابی شده است. متوجه شده ایم که جایگزینی در نانولوله نسبت به سایر اتصالات نانولوله پایداری بیشتری دارد. تمام افزودنی ها دارای شکاف پیوند کمتر، کاهش وابستگی در اشباع و انواع دیگر جایگزینی ها دارد. به طور مشابه، در اینجا یک جابجایی قرمز در خواص نوری برای تمام انواع جایگزینی ها موجود است. حتی در میان یک جایگزینی تک نانولوله شکاف پیوند کمتر دارد، این سیستم برای شکاف اب، در مغایرت با و جایگزینی تک در نانولوله مناسب نیست. به عبارت دیگر، جایگزینی چند تایی در بالا بردن خواص کاتالیستی نوری از هزارن اتصال نشان داده نمی شود. کلمات کلیدی: نانولوله | تیتانیا | دوپینگ فلز | خواص الکترونیکی و نوری | نظریه تابعی چگالی
مقاله ترجمه شده
2 نظم نانولوله آندایزینگ تیتانیا دو جداره برای اکسیداسیون نوری آب
سال انتشار: 2009 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 27
نانو لوله تیتانیا دو جداره عمودی گرا (قطر خارجی 82 و 206 نانومتر) با استفاده از روش سونوالكتروشيمي آندایزینگ در ترکیب با یک مایع یونی و الکترولیت آلی سنتز شده منحصر به فرد در دمای اتاق نظم يافته است. در مقایسه با نانولوله مشابه تک جداره (0.638mA / cm2) و نانوذرات تجاری (0.365mA / cm2)، مشخص شد كه این آرایه نانولوله دو جداره 2-4 بار فعاليت نوري بیشتري براي تقسیم آب در زیر نور خورشیدی برای تولید هیدروژن و اکسیژن دارد. ورود بخشی از B و C به ماتریس TiO2 سبب افزایش نانولوله های دو جداره اي مي شود که نور خورشیدی قابل مشاهده را با بازده بیشتری نسبت به TiO2 جذب مي كنند. خواص ساختاری این ساختارهاي جديد به صورت گسترده با استفاده از طیف سنجی های مختلف تحلیلی و تکنیک های الکتروشیمیایی بررسی شده است.
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer